
Світлодіодна Акумуляторна настільна Лампа WinnBoss 1931 зі зміною світіння 20 LED
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1931
650 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна Акумуляторна настільна Лампа WinnBoss 1931 зі зміною світіння 20 LED
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором і зі зміною режиму світіння. Має 3 режими світіння: теплий (3000К), нейтральний (4000К), холодний (6000К). Режими перемикаються за допомогою сенсорної кнопки на основі лампи.
Кількість діодів — 20 LED. Світлодіоди розташовані по всій поверхні, тому виходить рівномірна площа освітлення, діаметр якої становить 78 мм.
Настільна лампа має гнучку ніжку, яку можна повертати в різні боки під кутом 360 градусів.
Корпус і основа лампи — метал.
Настільна лампа WinnBoss 1931 працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Акумулятор — знімний Li-ion 18650 — 3.7V.
Потужність — 2.5W
Input: DC 5V/1A
USB Port
На основі настільної лампи є вимикач і індикатор заряду акумулятора. Коли індикатор запалюється зеленим кольором, тоді акумулятор повністю заряджений. У комплекті є шнур для заряджання з USB-входом, але без блока живлення!
Висота лампи — 30 см
Ширина основи — 9,5 см.

Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" та інші) можна вибрати на нашому сайті
в розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)", перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g22600738-nastolnye-lampy-svetidiodnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 95 мм |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 20 LED |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Температура світла | 3000К/4000К/6000К |
| Функції і можливості | Сенсорне керування, регулювання температури світіння, гнучка ніжка, акумулятор |
- Ціна: 650 ₴




