Годинник пісочний на дерев'яній підставці 4-28 15 хв
Чудовий подарунок для ділової людини. Вони прикрасять робочий стіл у будь-якому будинку чи офісі. Якщо раніше пісочний годинник використовували для визначення часу, то зараз він швидше слугує для прикрашування інтер'єру. Проте пісочний годинник допомагає правильно розподілити робочий час.
Корпус пісочного годинника зроблений із натурального дерева, він виготовляється в п'яти варіантах: натуральний, горіх, вишня, чорний, білий. Пісок усередині скляної колби теж може бути п'яти кольорів: білий, чорний, зелений, жовтогарячий, коричневий,
Габаритні розміри, мм: 200Х90Х50.
Наявність потрібного кольору уточнюйте в продавця!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Склоприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Час вимірювання | 15 хв |
| Матеріал судини | Скло |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір піску | Білий, помаранчевий, чорний, коричневий, зелений |
- Ціна: 309 ₴







