Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лід FL101 RGB кубики льоду - декоративний світлодіодний лід з RGB-світінням
Може використовуватися як елемент декору. У комплекті — 6 кубиків льоду, виготовлені з міцного пластику. Вони починають світитися й переливатися різними кольорами під час зіткнення контактів із водою та припиняють світіння після висихання. Такі кубики льоду можна покласти в вазу з водою, у келих із коктейлем, у домашній фонтан. Красиве та різнобарвне сяйво створить незабутню атмосферу свята.
Мінімальне замовлення 1 паковання — 6 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 1.5 В |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Виробник | Feron |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело живлення | від батарейки |
| Комплектація | комплект з 6 кубиків, батарейки 6*3*AG3 |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | RGB(бомба) |
- Ціна: 51 ₴



