
влевовправо
Світлодіодна лампа LED Feron LB-37 1 W 220 V біла, кольорова для гірлянд-білт лайт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-37
34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED Feron LB-37 1 W 220 V біла, кольорова для гірлянд
Світлодіодна декоративна лампа від виробника Feron. Аналог лампи розжарювання, потужністю 10 W.
Ресурс роботи — виготовляє 30 000 годин.
В асортименті 5 кольорів: білий, жовтий, зелений, червоний, синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 1 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Кількість світлодіодів | 26 шт. |
| Цоколь | E27 |
| Форма лампочки | Кулька |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 15 Вт |
| Кут свічення | 270 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
- Ціна: 34 ₴




