
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5300 70W 51см BRILLANT Накладної
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5300 60W
2 369 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5300 70W BRILLANT Накладної
Красивий світильник з ефектом "зоряного неба", є доброю альтернативою звичайній люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 20 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економічний, його потужність складає 70W.
Світильник має ефект "зоряного неба" у включеному стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно по всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також, завдяки цьому, забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5300 70W має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням - від теплого світла 2700К до холодного світла 6500К.
У світильнику є функція диммера, з допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція таймера, яка дозволяє запрограмувати світильник, щоб він самостійно виключився через 0.5 години або через 1 годину.
Діаметр - 495 мм.
Висота - 110 мм.
Ресурс роботи світильника - 50000 годин.
Гарантія - 2 роки.

Інші види світлодіодних світильників, SMART світильників і люстр з пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.5 см |
| Висота | 11 см |
| Розмір світильника, мм | 495Х110 |
| Основні | |
| Світловий потік, Lm | від 300 до 4900 |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 3000 -6500K |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 2 369 ₴








