
Електронний Термогігрометр З виносним Датчиком DC -103
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DC -103
205 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Цифровий термогігрометр DC — 103 з виносним датчиком — — це багатофункціональний прилад, який використовується для вимірювання температури та вологості в приміщенні та зовнішньої температури. Температура зовні приміщення вимірюється за допомогою виносного датчика (довгий 1 м). На дисплеї показується також дата та час, є функція будильника.
Сфера застосування термометра з гігрометром досить широка — він чудово підійде для будь-якого будинку, квартири або офісу. Особливо добре ця модель підходить для дитячої кімнати, позаяк має спеціальний смайлик, який показує, наскільки комфортні умови в цьому приміщенні. Якщо температура та вологість повітря відповідають нормам, то на екрані побачите усміхнений смайлик, якщо ж будуть відхилення від норми, то з'явиться сумний смайлик.
У пам'яті приладу автоматично зберігаються максимальне та мінімальне значення температури за добу.Термометр має два способи кріплення — його можна поставити на стіл або повісити на будь-яку металеву поверхню (на задній панелі є вбудований магнітик).
Працює прилад за допомогою батарейки 1,5V (мініпальчик).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НТС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип термометра | Термогігрометр |
| Технічні характеристики | |
| Живлення | 1 батарейка 1.5 V тип ААА (входить в комплект) |
| Діапазон вимірювання відносної вологості, % | 20%...99% RH |
| Розмір, мм | 80х70х20 |
| Діапазон вимірювання температури всередині приміщення, °C | від -10°C до + 50°C |
| Діапазон вимірювання зовнішньої температури, °C | від -50°C до + 90°C |
| Ціна поділки температурної шкали | 0.1°C |
| Ціна поділки шкали вологості | 1%RH |
| Похибка | ±1°C і ±5% RH |
| Додаткові функції | Пам'ять максимальної і мінімальної температури за добу, смайлик зони комфорту |
| Спосіб кріплення | На робочому столі або за допомогою магніту (на задній стінці приладу) |
| Вага, г | 61 |
| Дисплей | LCD 2.9" |
| Довжина кабелю датчика, м | 1 |
- Ціна: 205 ₴


