
Електронний термогігрометр З виносним Датчиком НТС-2
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НТС-2
205 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Цифровий термогігрометр НТС-2 з виносним датчиком
Ето багатофункціональний прилад, використовується для вимірювання температури та вологості в приміщенні, а також зовнішньої температури. Температура зовні приміщення вимірюється за допомогою виносного датчика, завдовжки 1.5 м. Є годинник і будильник.
Сфера застосування термометра з гігрометром досить широка — він чудово підійде для будь-якого будинку, квартири, його також можна використовувати для визначення температури та вологості в дитячих садках, університетах, офісах. Перевага цієї моделі — це великий дисплей із великими цифрами.
У пам'яті приладу автоматично зберігаються максимальне та мінімальне значення температури за добу.Термогігрометр має два способи кріплення — його можна поставити на стіл або повісити на стіну (на задній панелі є кріплення). Працює прилад за допомогою батарейки 1,5V (мініпальчик), яка постачається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НТС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип термометра | Термогігрометр |
| Технічні характеристики | |
| Живлення | 1 батарейка 1.5 V тип ААА (входить в комплект) |
| Діапазон вимірювання відносної вологості, % | 20%...99% RH |
| Розмір, мм | 105Х98Х24 |
| Діапазон вимірювання температури всередині приміщення, °C | -30...+50 |
| Діапазон вимірювання зовнішньої температури, °C | -50...+70 |
| Ціна поділки температурної шкали | 0.1°C |
| Ціна поділки шкали вологості | 1%RH |
| Похибка | ±1°C і ±5% RH |
| Додаткові функції | Календар (місяць і дата), будильник |
| Спосіб кріплення | На робочому столі або настінний |
| Вага, г | 160 |
- Ціна: 205 ₴


