
Світлодіодний світильник Feron G772 3 W "зіркове небо"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G772 3W
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний світильник Feron G772 3W
Точковий врізний світильник Feron G772 з вбудованим світлодіодом типу COB є аналогом світильників під галогенну лампу типу Зоряне небо та успішно застосовується для декоративного освітлення. Максимальна потужність використовуваного світлодіода становить 3 Вт.
Врізний неповоротний світильник G772 без жодних зусиль монтується до підвісної стелі, а також вбудовується в шафи, меблі, вітрини. Кругла форма світильника є чудовим рішенням для гри світла в кімнатах з оригінальним інтер'єром у стилі хай-тек, а також є додатковим освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Світловий потік, Lm | 120 |
| Температура світіння | 6500К |
- Ціна: 162 ₴

