
Світлодіодний світильник Feron LN003 3 W "зоряне небо"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LN003 3W
175 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний світильник Feron LN003 3W
Точковий врізний світильник Feron LN003 з вбудованим світлодіодом типу COB є аналогом світильників під галогенну лампу типу Зоряне небо та успішно застосовується для декоративного освітлення. Максимальна потужність використовуваного світлодіода становить 3 Вт.
Врізний неповоротний світильник LN003 без жодних зусиль монтується до підвісної стелі, а також вбудовується в шафи, меблі, вітрини. Кругла форма світильника є чудовим рішенням для гри світла в кімнатах з оригінальним інтер'єром у стилі хай-тек, а також є додатковим освітленням.
Потужність — 3W.
Світловий потік — 120 Lm.
Колірна температура — 4000К (нейтральний білий).
Діаметр — 48 мм.
Висота — 23 мм.
Діаметр врізного отвору — 38 мм.
Ресурс роботи — 30000 годин.
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Світловий потік, Lm | 210 |
| Температура світіння | 4000К |
- Ціна: 175 ₴

