Вбудований датчик руху в прожектор призначений для виявлення руху людини, а також забезпечує автоматичне керування освітленням залежно від зміни рівня освітленості. Пасивні ІЧ сенсори спрацьовують у разі потрапляння об'єкта, що переміщається, в зону робочої чутливості датчика. Датчик руху дасть змогу Вам задати рівень освітленості, за якого він почне фіксувати рух, що допоможе Вам встановити необхідний "порог спрацьовування" і не вмикати світло в денну пору.
Світлодіодні Led прожектори можна дуже вдало комбінувати з іншими джерелами світла. Наприклад, для створення ділянок із спрямованим і розсіяним освітленням, їх можна поєднувати зі СВЕТОДІОДНИЙ ЛЕНТИЙ, СВЕТИЛЬНИКАМ, ТРЕКАМИ, СВЕТОДІОДНИМ ПАНЕЛЯМИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6400К |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Висота | 157 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 493 ₴

