
Реле часу Feron TM41 16A тижневий електронний таймер на DIN-рейку — Для Світу, Бойлера
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТМ41
537 ₴
Показати оптові ціниРеле часу Feron TM41 16A тижневий електронний таймер на DIN-рейку
Цей пристрій застосовується для автоматичного увімкнення та вимкнення різних електричних приладів, монтується в електричний щиток.
Електронний таймер Feron TM41 широко застосовується в різних сферах: для вмикання/вимикання освітлення і нагрівальних приладів, ввімкнення поливу газону, вентиляції, сигналізації, бойлера тощо. Будь-який прилад, під'єднаний до реле часу, буде сам (без вашої участі) вмикатися або вимикатися у встановлений вами час.
Циферблат розетки — дисплей, на якому задаються всі необхідні параметри:
день тижня, години, хвилини.
Реле часу Feron TM 41 містить 8 програм on/off з інтервалом 60 секунд, вибір добового режиму, 16 комбінацій днів тижня, функцію переходу на літній час.
На відміну від механічних розеток-таймерів, Feron ТМ31, Feron TM32 і Feron ТМ50 ця модель таймера з електронним керуванням дає змогу виставити час вмик./вимк. з точністю до 1 хвилини і не залежить від вимкнення електроенергії.
Характеристики та переваги таймера Feron TM41:
- 8 програм із кроком за одну хвилину
- 16 комбінацій днів тижня
- вибір 12 або 24-годинний режим
- вибір режимів ON/AUTO/OFF (ввімкнення/авто/вимкнення)
- індикатор вихідної потужності LED
- функція переходу на літню пору
Розміри — 90*64*36 мм.
У розетці — таймері Feron TM41 використовується мініакумулятор, який здатний підтримувати роботу годинника та збереження в пам'яті параметрів увімкнення на 100 годин.
Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус для щитового розміщення |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Максимальна кількість програм Вкл.\Викл. | 8 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 90*64*36 мм |
| Максимальне навантаження | 16А (3500W) |
| Дискретність | 1 хвилина |
| Колір корпусу | Білий |
| Резерв батареї | 1.2 V 100 годин |
| Точність/дискретність | 1 хвилина |
- Ціна: 537 ₴
