
Світлодіодна лампа Feron LB-380 4w E27 2700 K/4000 К
- В наявності
- Оптом і в роздріб
44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-380 4W Е27 із серії "эконом". Є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Експлуатаційний ресурс — 25 000 годин. Використовується для основного та декоративного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 155 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | 2700К/4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 44 ₴
