
Світлодіодна лампа Feron LB-240 4W GU10 4000K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB-240 4W GU10 4000K
Світлодіодна лампа Feron LB-240 4W GU10 належить до серії LED-ламп, що вирізняються помірною вартістю. Лампа може використовуватися як для загального, так і для місцевого освітлення.
Лампа LED Feron LB-240 4W GU10 є аналогом лампи розжарювання 40W.
У ній використовуються якісні світлодіоди й електронні комплектуючі, тому лампа вирізняється надійністю й довговічністю. Лампа не перегрівається, не містить ртуті, не створює небезпечних випромінювань, екологічно чиста.
Корпус лампи виготовлений із теплостійкої пластмаси, яка має всі необхідні властивості для ефективного тепловідведення.
Матовий розсіювач дає м'яке розсіяне світло, не зменшуючи яскравості. Енергоефективність становить 80 Lm/W.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Потужність — 4W.
Тип цоколя — GU10.
Кут розсіювання — 120°.
Світловий потік 320Lm.
Розмір — 50Х56 мм.
Колірна температура — 4000 К (нейтральний білий світ), також є модель 2700К (тепле світло, близьке до світіння ламп розжарювання).
Гарантія 2 роки.
Лампи іншої потужності цього типу можна знайти на нашому сайті "Свет Декор" в розділі: Лампи світлодіодні GU10 MR16.
Також у нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент світлодіодних ламп різної потужності та колірної температури, форми та стилю виконання для точкових світильників, люстр, бра, для промислових приміщень та ін. в розділі: Лампи світлодіодні LED.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Потужність | 4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Цоколь | GU10 |
| Форма лампочки | MR16 |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Кут свічення | 120 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 4000К (нейтральний білий) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип розсіювання | Матовий |
- Ціна: 55 ₴

