
Капсульна світлодіодна лампа LED Feron LB-423 4 W G4 220v 2700 K (Тепла)
- Під замовлення
Відправка з 26 травня 202686 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Капсульна світлодіодна лампа LB421 220V 4W G4 2700К (Тепла) яє ефективним джерелом світла довготривалого користування для загального освітлення різних типів приміщень. Світлодіодна капсульна лампа Feron слугує для м'якого комфортного та приємного для очей освітлення побутових, офісних і інших приміщень. Термін експлуатації його становить 300 000 годин. Є енергоощадним джерелом світла що дає змогу заощаджувати до 90% електроенергії. Аналог лампи розжарювання 40W.
Світловий потік — 320 lm. Є капсульні лампи світлової температури 2700К і 4000 К.
Гарантія 2 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 300000 |
- Ціна: 86 ₴
