
Світлодіодна лампа Feron LB-154 18W GX70 4000K таблетка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-154 GX70 18W
175 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB-154 18W GX70 4000K таблетка
Світлодіодна лампа-таблетка, підходить для світильників із патроном GX70 для натяжних стель. Конструкція корпусу та велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідведення. Лампа обладнана IC-драйвером, який захищає від перепадів напруги. Ресурс роботи лампи — до 30000 годин.
Потужність — 18w
Напруга — 230V
Діапазон напруги — AC175-265V
Тип лампи — Для натяжних стель
Форма колби — таблетка
Тип цоколя — GX70
Кут випромінювання — 110 градусів
Колірна температура — 4000К (нейтральне біле світло)
Світловий потік — 1600Lm
Розмір — 39Х110 мм
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 18 Вт |
| Струм споживання | 150 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 110 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Цоколь | GX70 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 39 мм |
- Ціна: 175 ₴

