Новинка

влевовправо
Світильник світлодіодний Ardero AL5020ARD 38W 6500К IP40 60см лінійний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5020ARD 38W 6500К 60см
226 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний Ardero AL5020ARD 38W 6500К IP40 60см лінійний
Світильник Ardero AL5020ARD 38W є аналогом люмінесцентних світильників. Має великий ресурс роботи в 25 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних та УФ-випромінювань. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння.
Світильник Ardero AL5020ARD 38W належить до нової серії лінійних світильників, у ньому поєднується висока потужність і компактний розмір!
Характеристики та особливості світильника Ardero AL5020ARD 38W:
- рівномірне світіння
- якісне світло
- призматичний розсіювач
- вбудований драйвер
- велика потужність — 18W
- світловий потік — 3300Lm
- світлова видатність — 115 лм/вт
- напруга — 230V
- колір світіння — 6500К (холодний білий)
- ступінь захисту — IP40
- матеріал розсіювача — призматичний полістирол
- матеріал корпусу метал/полікарбонат
- колір — білий
- розмір — 600Х75Х27 мм
- гарантія — 1 рік.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 38 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 600х75Х27 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін служби | 25000 часов |
| Тип розсіювача | Призма |
| Матеріал корпусу | пластик/ поликарбонат |
| Матеріал розсіювача | призматический полистирол |
- Ціна: 226 ₴


