
Вольтметр мережевий цифровий у розетку 220 V, індикатор напруги з дисплеєм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
129 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Вольтметр мережевий цифровий у розетку 220 V, індикатор напруги з дисплеєм
Вольтметр мережевий у розетку AC 220V — це компактний цифровий пристрій для швидкого контролю напруги в електромережі. Включається в розетку та відразу показує напругу в мережі. Яскравий цифровий дисплей і великі цифри дають змогу дізнатися напругу в мережі навіть за слабкого освітлення. Це універсальний прилад для використання в побутових приміщеннях, на виробництві, у майстернях і складських приміщеннях.
Характеристики та особливості:
Тип: мережевий цифровий вольтметр;
Напруга: AC 220V/230V
Діапазон вимірювання напруги: 50-500V
Похибка вимірювання: +- 2%
Тип підключення: у розетку
Колір дисплея: зелений, (також є кольори — синій, червоний або білий)
Робоча температура: 0-50 градусів
Рахзмери: 52х30х30 мм
Колір корпусу: білий
Комплектація: вольтметр 1 шт.

Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Одиниці виміру | В |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 50 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 500 |
| Похибка, +/- | 2 % |
| Частота поновлення | 300 мс/раз |
| Колір | Зелений |
| Монітор | |
| Колір символів | Зелений |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 129 ₴





