
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W Е14 2700 K/4000 К свічка на вітрі
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 07 квітня 202643 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W Е14 2700 K/4000 К свічка на вітрі
Продукція компанії Feron із серії Standart. Обладнана IC-драйверами, що забезпечує захист від перепадів напруги, аналог лампи розжарювання потужністю до 60W. Застосовується як основне джерело світла, 12 світлодіодів, ресурс до 30 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Температура світіння | 2700К/4000К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 126 мм |
| Діаметр | 37 мм |
- Ціна: 43 ₴
