
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 1W E27 2700К прозора
- В наявності
- Оптом і в роздріб
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 1W E27 2700К прозора
Являє собою кулю класичної форми з прозорою колбою. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament). Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору (речовина здатна перетворювати поглинану ним енергію на світлове випромінювання). Є енергоощадним джерелом світла (2w споживає 20w видає). Гарантія 2 роки. Лампа LB-61 1W E27 2700К добре підходить для вуличних гірлянд і класичних люстр.
Завдяки такій конструкції за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально лампа близька до лампи розжарювання. Тому ці світлодіодні лампи найкращим чином поєднуються з класичними люстрами та бра, також ці лампи добре підходять для гірлянд.
Колірна температура: 2700К (теплий білий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 2700К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 70 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 65 ₴



