
Світлодіодна лампа свічка Feron LB-737 6W Е14 2700К/4000К
- В наявності
- Оптом і в роздріб
46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W Е14 з серії Standard. Це нова серія ламп яка поєднує в собі помірну ціну і якість. Корпус ламп виготовлений з теплостійкою пластмаси. Лампа оснащена IC-драйверами, що захищає від перепадів напруги. У лампах standard як і в лампах feron, відсутні пульсації, що забезпечують комфортний режим її роботи. Споживає 6W видає 60W що дозволяє зекономити електроенергію на 90%. Ресурс роботи 30000 годин. Призначена як основне джерело світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Колір світіння | 2700К/4000К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
- Ціна: 46 ₴
