
Газонний світильник Feron PL145 ґрунтовий світлодіодний на сонячній батареї чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PL145
340 ₴
Показати оптові ціни
Газонний світильник Feron PL145 ґрунтовий світлодіодний на сонячній батареї чорний
Стильний та практичний газонний світильник Feron PL145 працює на сонячній батареї.
Якщо Ви розмістите низку світильників уздовж доріжок, біля клумб або басейну, то навіть у нічну пору доби у Вашому саду буде світло та гарно.
Світильник заряджається від сонця вдень, і автоматично вмикається в темну пору доби.
Переваги та особливості газонного світильника Feron PL145:
- автономна робота від сонячної батареї;
- тепле, м'яке світло світіння 2800К;
- акумулятор Ni-Cr, ємність 200 mAh;
- високий коефіцієнт захисту від пилу та вологи — IP54;
- широкий температурний режим від -20 до +40 градусів Цельсія;
Час заряджання на сонці — 6-8 годин.
Кількість в коробці - 2шт. Ціна вказана за коробку.
На нашому сайті "Світ Декор" можна підібрати й інші цікаві моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники та ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Теплий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Форма плафона | Циліндр |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Прозрачный пластик |
| Время зарядки | 6-8 часов |
| Время работы от аккумулятора | 6-8 часов |
| Джерело живлення | Аккумулятор |
| Емкость батареи | 200 mAh |
- Ціна: 340 ₴







