
Світлодіодний архітектурний світильник Ardero DH1010ARD LEVEL 3W 3000K білий квадрат
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DH1010ARD WH
299 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний архітектурний світильник Ardero DH1010ARD LEVEL 3W 3000K білий квадрат
Вбудований світлодіодний LED світильник Ardero DH1010ARD LEVEL призначений для підсвічування ступенів, сходів, стін, фасадів, подіумів. Його можна встановлювати як у конструкції з гіпсокартону та дерева, так і в бетонні стіни або підлогу. Світильник має м'яке тепле світіння, може використовуватися як підсвітка в нічну пору доби.

Тип світильника — вбудований
Форма світильника — квадрат
Діапазон напруги — 90-265V
Споживана потужність — 3W
Колірна температура — 3000К
Ступінь захисту — IP54
Довжина — 85 мм
Ширина — 85 мм
Висота — 49 мм
Вбудований розмір — 70 мм
Матеріал корпусу — метал
Матеріал розсіювача — пластик
Колір корпусу — білий
Термін служби — 30000 годин
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000K |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 85х85х49 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
- Ціна: 299 ₴







