
влевовправо
Світлодіодна лампа LED DELUX BL60 12-50V 10W Е27 4100K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
109 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED DELUX BL60 12-50V 10W Е27 4100K
Світлодіодна лампа для вологих приміщень: гаражів, складів, підвалів.
Напруга живлення - 12-50V.
Потужність — 10W
Патрон — Е27 (стандартний).
Світловий потік - 680 Lm
Світлова температура — 4100К
Розмір — 110Х60Х60 мм
Кут розсіювання - 260°
Індекс передавання кольору — RA>80
Матеріал корпусу — метал/пластик
Колір колби — білий матовий
Термін експлуатації — 20 000 годин
Гарантія — 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 260 град. |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 680 лм |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Рабочее напряжение | 12-50V |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 60 мм |
- Ціна: 109 ₴

