Світильник Акумуляторний LED з датчиком руху VIDEX VL-NL108W LED
Світильник акумуляторний із датчиком руху VIDEX VL-NL108W призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць та інших зон. Він може автоматично освітлювати певну зону через виявлення руху за допомогою вбудованого датчика.
Світильник VL-NL108W має два джерела світла: переднє дальнє світло, яке можна використовувати як ліхтарик і бічне ближнє світло, яке може використовуватися як нічник.
Переднє світло має кілька режимів роботи: Високий, Середній, низький, SOS.
У цій моделі можна змінювати колірну температуру бічного світла (3000К-4000К-6500К) і регулювати рівень яскравості обох джерел світла.
Світильник легко кріпиться на металевих і неметалевих поверхнях.
ПЕРЕВАГИ Й ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- наявність переднього та бічного світла;
- гнучкість настроювання режиму роботи освітлення;
- вбудований акумулятор Li-ion 3.7V, 2000mAh;
- заряджання через USB-С;
- час заряджання — 2 год 30 хв;
- вбудований інфрачервоний датчик руху (PIR sensor);
- кут виявлення датчика — 120°;
- відстань виявлення — <6м;
- світловий потік переднього світла — 110 Lm (Маx), бічного — 50Lm (Маx);
- колірна температура переднього світла — 6500К, бічного — 3000К/ 4000К/6500К;
- потужність — 2W;
— час роботи переднього світла — до 7 год; бічного — до 17 год.
КОМПЛЕКТАЦИЯ: світильник, магнітна основа, клейка подушечка (2 шт.), гвинти (2 шт.), зарядний кабель, інструкція користувача, паковання

СПОСОБИ КРІПЛЕННЯ СВІТИЛЬНИКА:
а) Кріплення до металевих поверхонь: прикріпіть магнітну основу світильника, яка йде в комплекті, на металеву поверхню. Встановіть світильник на магнітну основу.
б) Кріплення до неметалевих поверхонь: прикріпіть магнітну основу за допомогою клейкої подушечки або гвинтів, що входять до комплекту. Встановіть світильник на магнітну основу.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:
На корпусі світильника розташовані 3 кнопки керування: 2 повзунки у зарядного порту й 1 функціональна кнопка біля магнітної основи світильника. За допомогою перемикача режимів «OFF-ON-AUTO» як повзунк на корпусі світильника вмикається і вимикається світло, активується режим датчика руху. Він розташований ближче до зарядного порту.
1) Щоб увімкнути світильник, перемістіть повзунок у положення «ON».
2) Щоб активувати режим датчика руху, перемістіть повзунок у положення AUTO. У такому режимі лампа вмикається у разі виявлення руху за слабкого освітлення й автоматично вимикається приблизно за 20 секунд після того, як рух більше не виявляється.
3) Щоб вимкнути світильник, перемістіть повзунок у положення «OFF». За допомогою перемикача джерела світла у формі повзунка на корпусі світильника вмикається переднє, бічне світло та переднє й бічне водночас. Перемикач джерела світла розташований біля перемикача режимів «OFF-ON-AUTO».
- Щоб увімкнути переднє світло, перемістіть повзунок вліво від напису «ALL».
- Щоб увімкнути переднє й бічне світло одночасно, перемістіть повзунок у положення «ALL».
- Щоб увімкнути бічне світло, перемістіть повзунок праворуч від напису «ALL».
Керування яскравістю і колірною температурою світла відбувається за допомогою натискання функційної кнопки біля магнітної основи світильника.
I. Перемикання між режимами переднього світла: коли увімкнене переднє світло, короткочасно натискайте функційну кнопку, щоб перемикатися між режимами Високий, Середній, Низький, SOS.
II. Зміна кольору світла: коли увімкнений бічне світло, короткочасно натискайте функціональну кнопку, щоб перемикатися між Теплим білим (3000К), нейтральним білим (4000К) і Денним білим світлом (6500К).
III. Регулювання яскравості: коли світильник увімкнений, натисніть і утримуйте функціональну кнопку, щоб плавно регулювати яскравість. Коли світильник досягне максимального або мінімального рівня яскравості, він блимне один раз.
ЗАРЯДКА:
Під'єднайте кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець — до порту заряджання світильника. Під час заряджання індикатор світиться червоним кольором. Після повного заряджання індикатор світиться зеленим кольором. Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати світильник під час заряджання! У разі тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб продовжити термін його експлуатації. Не зберігайте виріб із розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці й без потрапляння прямих сонячних променів.
Гарантійний термін становить 2 роки.
Інші моделі акумуляторних світильників та настольних ламп с акумулятором можна знайти на нашому сайті "СвітлоДекор" , якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Світловий потік | 110 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 7 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор, Детектор руху |
| Колір | Білий |
| Вага | 107 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 2000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Тип акумулятора | Li-ion 3.7V 2000 mAh |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Тип заряду | USB-C |
| Джерело світла | LED-модуль |
| Характеристики випромінювання | |
| Температура світіння | переднє світло -6500К, бокове - 3000-4000-6500К |
| Індикатор заряду | 2-рівневий |
| Розміри | |
| Розміри,мм | 120Х32Х45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Магнитная основа, клейкая подушечка (2шт), винты (2шт), зарядный кабель, документация. |
- Ціна: 388 ₴










