Cвітильник Акумуляторний LED з датчиком руху VIDEX VL-NL114W-G
Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL114W-G - це гарне рішення для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць та інших зон. Він може автоматично освітлювати деяку зону шляхом виявлення руху за допомогою вбудованого датчика.
Світильник VL-NL114W-G має не лише нейтральне біле світло (4000К), а й режим RGB світла. На даній моделі регулюється також рівень яскравості. Світильник легко кріпиться на металевій поверхні за допомогою вбудованого магніту. Для встановлення світильника на неметалевій поверхні в комплект входять 2 клейкі металеві накладки.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА VL-NL114W-G:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення;
- вбудований акумулятор Li-pol 3.7V, 1200mAh;
- заряджання через USB-С;
- час заряджання – 2 год;
- вбудований інфрачервоний датчик руху (PIR sensor);
- кут виявлення датчика – 120°;
- відстань виявлення – <6м;
- світловий потік – 50Lm (Маx);
- колірна температура світла – 4000К + RGB;
- потужність – 1.45W;
- час роботи – до 7 год 30 хв.;
Гарантия - 2 роки.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Світильник, зарядний кабель, клейка металева накладка (2 шт.), інструкція, упаковка.

Інші моделі акумуляторних світильників та настольних ламп с акумулятором можна знайти на нашому сайті "СвітлоДекор" , якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 50 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор, Детектор руху |
| Колір | Білий |
| Вага | 81 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Тип акумулятора | Li-Pol 3.7V 1200mAh |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Тип заряду | USB-C |
| Джерело світла | LED-модуль |
| Характеристики випромінювання | |
| Температура світіння | 4000 К + RGB |
| Індикатор заряду | 2-рівневий |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Клейка металева накладка (2 шт.), зарядний кабель, документація |
- Ціна: 338 ₴






