
Світлодіодна лампа Filament Etron ST64 7W E27 4200 K нейтральне світло прозоре
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1-EFP-164
107 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Filament Etron ST64 7 W E27 4200K нейтральне світло прозоре
Лампа форми ST64 має прозору колбу з напиленням кольору — Golden (золото). Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament).
Цей тип лампи підходить для оригінального декору, створення колірних акцентів.
Лампа є аналогом лампи розжарювання, потужністю 70W.
Ресурс роботи 30 000 годин + економія енергії 90%.
Лампа Filament Etron ST64 7W має захист від перепадів напруги в діапазоні від 210 до 260V.
Світлодіодна філаментна лампа Etron ST64 7W сумісна з вимикачем із підсвіткою.
Колір світіння: 4200К (нейтральне світло)
Кут світіння: 330°
Світловий потік: 630Lm
Колір колби: Прозорий
Висота лампи: 146 мм
Діаметр: 64 мм
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Струм споживання | 43 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 210 В |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Кут свічення | 330 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 630 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Діаметр | 64 мм |
- Ціна: 107 ₴

