
Світлодіодний світильник Ardero AL6087ARD 48W TREND Настінно Стельовий Накладний без пульта Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL6087ARD 48W
1 686 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник Ardero AL6087ARD 48W TREND Настінно Стельовий Накладний без пульта Чорний
Стильний світильник у чорному корпусі бренд Ardero. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Світлодіодний світильник Ardero AL6087ARD 48W TREND належить до серії світильників з можливістю керування світловою температурою світіння. Перемикач режимів світіння знаходиться на корпусі світильника.
Потужність — 48W.
Світловий потік - 4800Lm.
Матеріал корпусу — пластик.
Матеріал розсіювача — матовий пластик.
Колір корпусу — чорний.
Ступінь захисту — IP20.
Колірна температура — 3000/4500/6000 К
Розмір — 500Х42 мм.
Гарантія — 1 рік.
Експлуатаційний ресурс - 30 000 годин.
Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті "Світло Декор", у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 48 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 см |
| Висота | 42 см |
- Ціна: 1 686 ₴




