
Однофазний Трековий світлодіодний Поворотний Світильник на Шинопроводі Ardero AL120F 20W 4000 К LED — Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL120F 20w black
700 ₴
Показати оптові ціниОднофазний трековий світлодіодний поворотний Світильник на Шинопроводі Ardero AL120F 20W 4000К LED — Чорний
Зараз дедалі більшу популярність у сфері інтер'єрної підсвітки приміщень набувають однофазні трекові системи. Вони дають змогу створити акцентне освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер'єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо в поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють вигляд, аналогічний магнітним системам, але вартість такої системи освітлення зменшується, що важливо. Цей варіант освітлення підходить для найрізноманітніших приміщень: виставкових і торгових залів, рекламних конструкцій, офісних і житлових приміщень.
Основні переваги моделі AL120F:
- стильний дизайн і лаконічна форма;
- можливість отримання акцентованої лінії освітлення;
- вільне переміщення по всій довжині шинопроводу;
- зручне управління напрямком світла;
- високий індекс передавання кольору RA> 80;
- кут розсіювання — 60°.
Напруга — 230V
Потужність — 20w
Матеріал корпусу — Алюміній
Матеріал розсіювача - Поликарбонат
Колір корпусу — Чорний
Світловий потік - 1700 Lm
Колірна температура — 4000К (нейтральне світло)
Кут розсіювання 60°
Ступінь захисту — IP40
Розміри — 281Х33Х75 мм
Гарантійний термін — 1 рік.
Стильний дизайн і яскраве світіння!
Інші моделі трекових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g25182911-trekovye-svetilniki-shinoprovody.
| Основні | |
|---|---|
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Кут свічення | 60 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для офісних приміщень, Для реклами, Для торгових площ |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 281*33*75 мм |
| Тип світильника | Однофазний трековий |
- Ціна: 700 ₴


