
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL808 18W 5000K квадрат тонкий матовий чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL808 18W
318 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний накладний світильник Ardero AL808 18W 5000K квадрат тонкий матовий чорний
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL808 18W належить до нової серії тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Основні переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL808 18W:
- стильний і сучасний дизайн
- тонкий безрамковий корпус
- матовий плоский розсіювач
- зручний монтаж за допомогою фіксатора
- нейтральне світло світіння — підходить для багатьох приміщень
- великий світловий потік, завдяки тому, що світлодіоди розміщені на платі світильника
- ступінь захисту IP40
- індекс кольоропередавання CRI>80
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Потужність — 18W
Напруга — 230V
Світловий потік — 1440Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — Чорний, також є Білий колір
Ступінь захисту — IP40
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 156Х156X26 мм
Гарантія — 24 місяці
Є також інші потужності моделі Ardero AL808 6W, 12w, 24w.

Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Форма | Квадратна |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 26 мм |
- Ціна: 318 ₴



