
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 6W 5000K круглий тонкий матовий чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL807 6W
154 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 6W 5000K круглий тонкий матовий чорний
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 6W належить до нової серії тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Основні переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL807 6W:
- стильний і сучасний дизайн
- тонкий безрамковий корпус
- матовий плоский розсіювач
- зручний монтаж за допомогою фіксатора
- нейтральне світло світіння — підходить для багатьох приміщень
- великий світловий потік, завдяки тому, що світлодіоди розміщені на платі світильника
- ступінь захисту IP40
- індекс кольоропередавання CRI>80
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Потужність — 6W
Напруга — 230V
Світловий потік — 480Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — Чорний, також є Білий колір
Ступінь захисту — IP40
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 91Х26 мм
Гарантія — 24 місяці
Є також інші потужності моделі Ardero AL807 12w, 18w, 24w.

Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 480 лм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 91 мм |
| Висота | 26 мм |
- Ціна: 154 ₴



