
Таймер вимикач із мережевим шнуром Feron LD7001 для фітосвітильників AL7001
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LD7001
272 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таймер вимикач із мережевим шнуром Feron LD7001 для фітосвітильників AL7001
Таймер-вимикач із мережевим шнуром Feron LD7001 застосовується для автоматичного керування фітосвітильників Ферон AL7001, а також для світильників для акваріумів.
Характеристики та переваги таймера вимикача Feron LD7001:
- три режими роботи — 9, 12 або 15 годин;
- просте під'єднання — досить вставити в розетку та вибрати потрібний режим;
- надійність і безпека — працює за температури від +5 до +45 градусів;
- зручність і комфорт — таймер самостійно вмикає і вимикає світло в той самий час щодня;
- імітація присутності дому для додаткової безпеки;
- ступінь захисту IP40.
Довжина - 1,5 м.

Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циклічний |
| Принцип роботи | Механічний |
| Наявність монітора | Ні |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Довжина | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальне навантаження | 6 Вт |
| Максимальне навантаження | 400 вт |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
- Ціна: 272 ₴
