
Акумуляторна Настільна лампа LED світильник Ardero DE1739ARD 6Вт білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1739
887 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна Настільна лампа LED світильник Ardero DE1739ARD 6Вт білий
Сучасна та стильна настільна лампа з акумулятором! Прикрасить Ваш робочий стіл і послугує під час перебоїв з електрикою.
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором Ardero DE1739ARD 6Вт з регулюванням яскравості. Вмикається настільна лампа за допомогою сенсорної панелі, яка дозволяє керувати кольором світіння (2700К-4500К-6500К) та плавно змінює яскравість самого світла.
Завдяки наявності акумуляторної батареї, світильник можна використовувати без під'єднання до мережі.
Час роботи без під'єднання до мережі залежить від режиму:
- 2700К-6500К - складає 2,5-3 часа;
- 4000К - 3-3,5 часа.
Час зарядки акумулятора — 5 годин.
Ємність батареї — 1800 мА.год
Корпус і основа лампи — міцний пластик.
Тип світильника - Настільний
Потужність - 6Вт
Напруга - 220V
Ступінь захисту - IP20
Світловий потік - 300 Лм
Настільна лампа Ardero DE1739ARD працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Розмір — 300Х105Х150 мм
Цвітопередача - RA> 80
Функция димеру - Є.
Інші моделі акумуляторних світильників і настільних ламп з акумулятором можна знайти на нашому сайті "Світло Декор" якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світло Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір, мм | 300X305X150 мм |
| Функция диммирования | Да |
| Елементи живлення | Акумулятор 1800 мАг |
- Ціна: 887 ₴


