
Світлодіодна лампа Feron LB-705 15W Е27 4000К, 6400К
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-705
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB-705 15W Е27 4000К, 6400К
Світлодіодна лампа Feron LB-705 15W Е27 4100К (Нейтральний) та 6400К (Холодний) - із серії Standart. Це нова серія ламп, яка поєднує в собі помірну ціну та якість. Корпус ламп виготовлений із теплостійкої пластмаси. Лампа обладнана IC-драйверами, що захищає від перепадів напруги. У лампах серії standart немає пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Споживає 15W видає 150W, що дає змогу заощаджувати до 90% електроенергії. Ресурс роботи 30000 годин. Призначена як основне джерело світла.
Колірна температура:
- 4000К (нейтральне світло).
— 6400К (холодне біле світло).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 15 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Колірна температура | 4000К/6400К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | R50 |
- Ціна: 69 ₴
