Новинка

Світлодіодна лампа Feron LB-700 10 W E27 2700 K, 4000 К, 6400 К
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-700
47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-700 10W Е27
Належить до серії Standart. Це нова серія ламп, яка поєднує в собі помірну ціну та якість. Корпус ламп виготовлений із теплостійкої пластмаси. Лампа обладнана IC-драйверами, що захищає від перепадів напруги. У лампах standart немає пульсації, що забезпечують комфортний режим її роботи. Споживає 10W видає 100W, що дає змогу зекономити електроенергію на 90%.
Колірна температура:
- 2700К (тепле світло);
- 4000К (біле світло);
— 6400К (холодне біле світло).
Ресурс роботи 30000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 890 лм |
| Колірна температура | 2700К/4000К/6400К |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000К/4000К/6400К |
| Форма лампочки | A60 |
- Ціна: 47 ₴
