
Фітосвітильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7003-2 30W 121см IP65 (фітолампа)
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: AL7003-2 30W_fito
850 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниФітосвітильник лінійний світлодіодний для рослин Feron AL7003-2 30W 121см IP65 (фітолампа)
У холодний період року рослинам бракує світла. Розв'язанням цієї проблеми є фітоосвітлення. Світильник для рослин Feron AL7003-2 30W стимулює і прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів і плодів, а також підвищує їх врожайність. Фітолампа AL7003-2 може використовуватися як у домашніх умовах у разі нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереях, парниках.
Під час вибору світлодіодного фітосвітильника важливо звернути увагу на спектр світіння світлодіодів.
Фотосинтез — це важливий процес, який відбувається в клітинах зелених рослин і здійснюється за допомогою різних пігментів, зокрема хлорофілу.
Хлорофіл у рослин зосереджений у хлоропластах, а основним органом фотосинтезу рослин є листя. Хлорофіл має особливу хімічну структуру, яка дає змогу йому вловлювати кванти світла.
Хлорофіл поглинає, головним чином, червоне та синє світло. Зелене світло — відображує, і тому надає рослинам характерного зеленого забарвлення. Є кілька форм молекул хлорофілу, що розрізняються за довжиною вловлюваного світла.

Рис.1 Спектр поглинаного хлорофілом світла
Як видно на малюнку, найважливіше для рослин випромінювання лежить у ділянках 400-450 Нм (сині відтінки) і 650-700 Нм (червоні відтінки).
Фітосвітильник Feron AL7003-2 30W має повний спектр випромінювання диодов (Full Spectrum) с пиками в синей та червоной зоні. Повний спектр світіння забезпечує рослинам усю необхідну світову енергію, навіть при повної відсутності сонячного світла. Тому цей світильник дуже підходить для теплиць та домашнього вирощування при відсутності освітлення.
Повний спектр світіння стимулює зростання, укорінення та плодоношення.
Фітосвітильник Feron AL7003-2 30W найбільш підходить для:
- загального підсвічування при посіві;
- вирощування розсади та зелені (базилік, кріп, петрушка);
- вирощування листових культур (шпинат, салат, рукола);
- вирощування плодових культур (огірки, помідори, баклажани)
Перевагою світлодіодного фітосвітильника є те, що він практично не нагрівається. Його можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника — від 30 до 80 см.
Під час вирощування розсади максимальна рекомендована відстань — 30 см, мінімальна — 20 см. Рекомендований час підсвічування для розсади — не менш ніж 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбних квітучих рослин рекомендована відстань до листя — 30 см, для тенелюбних рослин — до 60 см. Час підсвічування квітучих рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темнова фаза має велике значення.

Найкращий ефект виникає під час використання фітосвітильника в той самий час доби. Тому разом із фітосвітильниками часто купують реле времени (для вибору переходьте за посиланням): https://svetdecor.com.ua/ua/g9616503-rozetki-tajmerami
Потужність — 30w
Спектр світіння — Повний (Спектр фотосинтезу)
Колір світіння — Білий з червоним
Довжина — 1210 мм
Ширина — 45 мм
Висота — 28 мм
Напруга — 230V
Ступінь захисту — IP65
Матеріал корпусу — пластик білий РС
Матеріал розсіювача — пластик прозорий ABS
Не використовується з димером
Гарантія - 12 місяців
Комплектація: світильник, комплект для кріплення, з'єднувач, кабель для підключення до мережі, інструкція.
Світильники мають можливість послідовного під'єднання в лінію. Максимальна кількість під'єднаних послідовно світильників Feron AL7003-2 30W - 9 штук.
Фітолампа Feron AL7003-2 під'єднується безпосередньо до мережі 220V. У комплектації світильника є перехідник для з'єднання світильників між собою в лінію, а також шнур із виделкою.

Важлива інформація! Під час відправлення світильників Feron AL7003-2 30W 121см прохання вказувати вантажне відділення нової пошти, тому що це габаритний товар!
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 15000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Напруга | 220-240V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Пластик білий РС |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Розмір, мм | 1210*45*28 мм |
| Комплектація | Мережевий шнур |
| Фотонний потік | 60 мкмоль/cек |
- Ціна: 850 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


