
Фасадний Архітектурний Світильник 8024-2 Чорний IP54 Настінний 2*Е27
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8024-2 black
849 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний Світильник DH0807 LFC Чорний IP54 Настінний 2*Е27
Ця модель світильників підходить для декоративного підсвічування фасадів. Також вони застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або крильця в будинку. Світильник має гарний корпус зі вставками з прозорого скла, він прикрасить Ваш інтер'єр.
Світильник 8024-2 має два патрони со стандартным цоколем Е27.
Фасадний світильник 8024-2 має міцний корпус, який виготовлений із міцного пластику та покритий зносостійкою фарбою. Це вуличний світильник, ступінь захисту IP54.
Тип світильника — Накладний.
Матеріал корпусу — Міцний пластик
Колір корпусу — Чорний.
Ступінь захисту — IP54
Тип лампи — G45.
Тип цоколя — 2*Е27.
Ширина — 11 см
Висота — 35 см
Довжина — 10 см
Комплектація Без лампи.
У світильник можна встановити звичайні лампи розжарювання (max 60 W), але зараз більше використовуються світлодіодні LED-лампи. Лампи до комплекту не входять.
Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g87573835-svetilniki-arhitekturnye-fasadnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 849 ₴


