
Архітектурний Фасадний світильник Ardero DH0147 2*GU10 IP54 Настінний Під Лампу Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DH0147 black
552 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний Фасадний світильник Ardero DH0147 2*GU10 IP54 Настінний Під Лампу Чорний
Настінний архітектурний світильник бра Ardero DH0147 під 2 лампи з цоколем GU10. Ця модель світильників призначена для декоративного підсвічування фасадів, як настінний фасадний бра. Вони також застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або ґанку в будинку, альтанок і літніх майданчиків.
Фасадний світильник DH0147 має міцний корпус, який виготовлений з алюмінію. Це вуличний світильник, який має ступінь захисту IP54.
Під світильник Ardero DH0147 Найкраще використовувати світлодіодні лампи GU10, які можна вибрати на нашому сайті, перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g11572965-lampy-svetodiodnye-led
Тип світильника — Накладний.
Напруга - 230V
Кількість патронів — 2
Тип цоколя — GU10
Матеріал корпусу — Метал/Стекло
Колір корпусу — Чорний.
Розмір — 75Х66Х153 мм.
Ступінь захисту — IP54.
Комплектація - Без лампи.
Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g87573835-svetilniki-arhitekturnye-fasadnye.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення навісів та альтанок |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 75 см |
| Висота | 153 см |
| Ширина | 66 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 552 ₴

