
влевовправо
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W 4000K білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LN7-3W_WH
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W 4000K білий
Точковий врізний світильник Feron LN7 є аналогом меблевих світильників під галогенну лампу.
Вбудований неповоротний світильник LN7 можна легко вмонтувати в шафи, меблі, вітрини.
Споживана потужність — 3W.
Колір корпусу — білий.
Зовнішній діаметр — 70 мм.
Висота — 20 мм.
Монтажний (вбудований) діаметр — 60 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник врізний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 3 Вт |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік, Lm | 150 |
- Ціна: 133 ₴



