
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 18 W 5000 K круглий тонкий матовий білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL807 18W
308 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний накладний світильник Ardero AL807 18 W 5000 K круглий тонкий матовий білий
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 18W належить до нової серії тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Основні переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL807 18W:
- стильний і сучасний дизайн
- тонкий безрамковий корпус
- матовий плоский розсіювач
- зручний монтаж за допомогою фіксатора
- нейтральне світло світіння — підходить для багатьох приміщень
- великий світловий потік, завдяки тому, що світлодіоди розміщені на платі світильника
- ступінь захисту IP40
- індекс кольоропередавання CRI>80
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Потужність — 18W
Напруга — 230V
Світловий потік — 1440Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — Білий, також є Чорний колір
Ступінь захисту — IP40
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 156Х26 мм
Гарантія — 24 місяці
Є також інші потужності моделі Ardero AL807 6w, 12w, 24w.

Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 156 мм |
| Висота | 26 мм |
- Ціна: 308 ₴



