
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12 W 5000 K круглий тонкий матовий чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL807 12W
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12 W 5000 K круглий тонкий матовий чорний
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12W належить до нової серії тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Основні переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL807 12W:
- стильний і сучасний дизайн
- тонкий безрамковий корпус
- матовий плоский розсіювач
- зручний монтаж за допомогою фіксатора
- нейтральне світло світіння — підходить для багатьох приміщень
- великий світловий потік, завдяки тому, що світлодіоди розміщені на платі світильника
- ступінь захисту IP40
- індекс кольоропередавання CRI> 80
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Потужність — 12W
Напруга — 230V
Світловий потік — 960Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — Чорний, також є Білий колір
Ступінь захисту — IP40
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 121Х26 мм
Гарантія — 24 місяці
Є також інші потужності моделі Ardero AL807 6w, 18w, 24w.
Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 960 лм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 121 мм |
| Висота | 26 мм |
- Ціна: 202 ₴



