
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12W 5000K круглий тонкий матовий білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL807 12W
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12W 5000K круглий тонкий матовий білий
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 12W належить до нової серії тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Основні переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL807 12W:
- стильний і сучасний дизайн
- тонкий безрамковий корпус
- матовий плоский розсіювач
- зручний монтаж за допомогою фіксатора
- нейтральне світло світіння — підходить для багатьох приміщень
- великий світловий потік, завдяки тому, що світлодіоди розміщені на платі світильника
- ступінь захисту IP40
- індекс кольоропередавання CRI>80
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Також у ньому немає інфрачервоних та УФ випромінювання.
Потужність — 12W
Напруга — 230V
Світловий потік — 960Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — Білий, також є Чорний колір
Ступінь захисту — IP40
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 121Х26 мм
Гарантія — 24 місяці
Є також інші потужності моделі Ardero AL807 6w, 18w, 24w.

Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 960 лм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 121 мм |
| Висота | 26 мм |
- Ціна: 202 ₴



