
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 4W E14 куля
- В наявності
- Оптом і в роздріб
57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 4W E14 куля
Являє собою кулю класичної форми з прозорою колбою. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament). Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору (речовина здатна перетворювати поглинану ним енергію на світлове випромінювання). Є енергоощадним джерелом світла (4w споживає 40w видає). Термін експлуатації його становить 50 000 годин. Гарантія 3 роки.
Завдяки такій конструкції за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально лампа близька до лампи розжарювання. Тому ці світлодіодні лампи найкращим чином поєднуються з класичними люстрами та бра.
Колірна температура: 2700К (теплий білий); 4000К (нейтральний білий).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 77 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 57 ₴

