
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-163 6 W G95 E27 2700 К шар графіт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-163 6W графит
246 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Filament Feron lB-163 6 W G95 E27 2700 К шар графіт
Лампа форми G95 Шар має прозору колбу з напиленням кольору — графіт. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament).
Цей тип лампи підходить для оригінального декору, створення колірних акцентів.
Лампа є аналогом лампи розжарювання, потужністю 60W.
Ресурс роботи 30 000 годин + економія енергії 90%.
Цоколь — Е27
Колір світіння: 2700К (тепле світло)
Кут світіння: 300°
Світловий потік: 250Lm
Матеріал корпусу — скло
Колір колби: графіт
Висота лампи: 145 мм
Діаметр: 95 мм
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр | 95 мм |
- Ціна: 246 ₴
