
Світлодіодна лампа LED Feron LB-764 ST64 золото спіраль 4W E27 2700K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-764 ST64 зол. спираль
236 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светодиодная лампа LED Feron LB-764 ST64 золото 4W E27 2700K
Лампа формы ST64 груша имеет прозрачную колбу с напылением цвета золото, форма нитей - спираль. Изготовлена по новейшей технологии - светодиодных нитей (LED Filament).
Этот вид лампы подходит для оригинального декора, создания цветовых акцентов.
Лампа является аналогом лампы накаливания, мощностью 40W.
Ресурс работы 30 000 часов + экономия энергии 90%.
Цоколь - Е27
Цвет свечения: 2700К (тёплый свет)
Угол свечения: 300°
Световой поток: 300Lm
Материал корпуса - стекло
Цвет колбы: золото
Высота лампы: 138 мм
Диаметр: 64 мм
Гарантия: 2 года
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Груша |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал напилення | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Діаметр | 64 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | ST64 |
- Ціна: 236 ₴
