
Лампа Едісона (ретро) Lemanso 40W E27 220-240V 2700K LM720 груша
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM720
107 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона (ретро) Lemanso 40W E27 220-240V 2700K LM720 груша
Лампа Едісона або ретролампа від виробника Lemanso, що імітує зовнішній вигляд старих ламп розжарювання з ниткою розжарювання красивої форми.
Може використовуватися з абажуром або без нього. Застосовується в стилі "лофт" і "ретро".
Тип лампи — Лампа розжарювання
Напруга — 220-240V
Потужність лампи — 40W
Форма колби — Груша (стандарт)
Матеріал корпусу — Скло
Патрон стандартний — Е27
Колір колби — Прозора
Колір світіння — 2700К (теплий)
Висота — 1118 мм
Діаметр — 60 мм.
Лампа димується!
Лампа розжарювання — нагрівається!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Сумісність із димером | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Діаметр | 60 мм |
- Ціна: 107 ₴
