
Світильник світлодіодний лінійний Ardero AL5020ARD 100 W 6500 К IP40 призма
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5020 52W 6500К BL
484 ₴
Показати оптові ціниСвітильник світлодіодний лінійний Ardero AL5020ARD 100 W 6500 К IP40 призма
Виріб є аналогом люмінесцентних світильників. Має великий ресурс роботи у 25 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних та УФ-випромінювань. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння.
Потужність — 100W
Світловий потік 9500 Lm
напруга — 165-265V
Колір світіння — 6500К (холодний білий)
Матеріал розсіювача — пластик PC (призма)
Матеріал корпусу — метал
Колір корпусу — білий
Розмір — 1200Х100Х23 мм
Гарантія — 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Термін служби | 25000.0 |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 1200Х100Х23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 165-265V |
| Тип розсіювача | Призма |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 484 ₴
