
Світильник світлодіодний лінійний Ardero AL5020ARD 52W 6500 К IP40 призма чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5020 52W 6500К BL
275 ₴
Показати оптові ціниСвітильник світлодіодний лінійний Ardero AL5020ARD 52W 6500 К IP40 призма чорний
Виріб є аналогом люмінесцентних світильників. Має великий ресурс роботи у 25 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних і УФ-випромінювань. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння.
Потужність — 52W
Світловий потік 4680 Lm
Напруга 165-265V
Колір світіння — 6500К (холодний білий)
Матеріал розсіювача — призматичний полістирол
Матеріал корпусу — метал
Колір корпусу чорний
Розмір — 1200Х60Х23 мм
Гарантія — 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 52 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 4680 лм |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Термін служби | 25000.0 |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 1200Х60Х23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 165-265V |
| Тип розсіювача | Призма |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 275 ₴



