
Накладний світильник люстра на 5 плафонів Ardero BL1250-2 MARSEILLE під лампу золото
- Готово до відправки
- Код: BL1250-2 Gold
3 035 ₴
Накладний світильник люстра на 5 плафонів Ardero BL1250-2 MARSEILLE під лампу золото
Люстра BL1250-2 з колекції MARSEILLE Gold. Колекція MARSEILLE складається з люстр і бра під лампу, які підходять як для основного, так і для декоративного освітлення квартир та офісів. Завдяки стильному та сучасному дизайну ці світильники впишуться до будь-якого інтер'єру та додадуть йому неповторного вигляду.
Люстра Ardero BL1250-2 MARSEILLE має вишуканий дизайн Золотий відтінок металевих частин гармонійно поєднується із золотистим кольором скляних плафонів. За формою та кольором світильник схожий на старовинні люстри, має дорогий та стильний вигляд, підійде як для класичного, так і сучасного інтер'єру.
Колекція MARSEILLE Gold містить люстри на 3 і 5 плафонів, а також настінне бра, що допоможе оформити освітлення приміщення в єдиному стилі.
Плафоны оснащены цоколем Е14, що дає змогу підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури.
Плафони серії MARSEILLE Gold складаються з двох скляних частин. Скло товсте та міцне!
У разі пошкодження плафонів є можливість придбати новий і замінити його!
Бренд Ardero
Серія — MARSEILLE
Напруга 230V
Патрон - Е14
Кількість патронів — 5
Матеріал корпусу — Метал
Матеріал розсіювача — Стекло
Колір корпусу — Золото
Розмір — 560Х305 мм
Гарантія — 2 роки.

Під люстру BL1250-2 підходять світлодіодні лампи, типу Р45 або С37, які можна підібрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/ua/g11945474-lampy-svetodiodnye-filament и
https://svetdecor.com.ua/ua/g10147695-svetodiodnye-lampy-led
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 30.5 см |
| Основні | |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Користувацькі характеристики | |
| Серія | MARSEILLE |
- Ціна: 3 035 ₴

