
Люстра світлодіодна світильник з пультом Ardero AL6116ARD MONICA 75Вт 3000-6000 К коло золото
- В наявності
- Код: AL6116ARD MONICA
2 785 ₴
Люстра світлодіодна світильник з пультом Ardero AL6116ARD MONICA 75Вт 3000-6000 К коло золото
Сучасна світлодіодна стельова люстра зі зміною кольору світіння і з пультом.
Завдяки стильному й оригінальному дизайну ця модель знаходить широке застосування для різних приміщень: квартир, будинків, офісів, ресторанів тощо.
Прикрасить будь-яке приміщення!
Особливо добре виглядає в приміщеннях із невисокою стелею!
Підходить для приміщень, площею до 20-23 кв. м.
Корпус світильника виготовлений із високоякісного металу, розсіювач — силікон.
Люстра Ardero AL6116ARD має три режими: теплий (3000К), нейтральний (4000К), холодний (6000К), які можна перемикати як за допомогою пульта, так і звичайним вимикачем.
Світильник має можливість регулювати як яскравість, так і температуру світіння.
Світильник Ardero AL6116ARD має функцію пам'яті — останні налаштування яскравості та температури світіння зберігаються під час наступного вмикання люстри.
Люстра AL6116ARD світить рівномірно, без темних зон.
Споживана потужність люстри становить 75W.
Світловий потік 3550 Лм
Колірна температура — 3000-6000 К
Матеріал корпусу — Метал
Матеріал розсіювача — Силікон
Колір корпусу — Золото
Розмір — 500*420*45 мм
Ступінь захисту — IP20
Дистанційний пульт Є
Гарантія — 12 місяців
Експлуатаційний ресурс виробу становить 25000 годин.

Інші моделі світлодіодних люстр можна подивитися на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти в розділ: "Люстри світлодіодні стельові з пультом керування й без пульта" за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004036-lyustry-svetodiodnye-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 3550 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Серія | MONICA |
| Колірна температура | 3000K-4000K-6000K |
| Матеріал розсіювача | Cиликон |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 500Х420Х45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 785 ₴


