
Люстра світлодіодна стельова Ardero AL6163 ARD VIVID 60 Вт 5000 К квадрат білий
- Готово до відправки
- Код: AL6163ARD VIVID 60w
1 984 ₴
Люстра світлодіодна стельова Ardero AL6163 ARD VIVID 60 Вт 5000 К квадрат білий
Сучасна світлодіодна стельова люстра. Складається з трьох квадратів різного розміру
Завдяки стильному та сучасному дизайну ця модель знаходить широке застосування для різних приміщень: квартир, будинків, офісів, ресторанів тощо.
Особливо добре виглядає в приміщеннях із невисокою стелею!
Споживана потужність люстри становить 60W.
Світловий потік 5150Лм
Люстра Ardero AL6163 ARD має один режим світіння — нейтральний 5000 К.
Матеріал корпусу — Метал
Матеріал розсіювача — Акрил
Колір корпусу — Білий
Розмір — 410*290*165 мм
Ступінь захисту — IP20
Гарантія — 12 місяців
Експлуатаційний ресурс виробу становить 25000 годин.
Дистанційний пульт Немає

Інші моделі світлодіодних люстр можна подивитися на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти в розділ: "Люстри світлодіодні стельові з пультом керування й без пульта" за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004036-lyustry-svetodiodnye-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 5150 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Серія | VIVID |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 410Х290Х165 мм |
- Ціна: 1 984 ₴




